BA15S SMD ledes izzó sárga projektoros -prémium- 2db
1.490Ft
✅ Készleten
Leírás
BA15S izzó narancssárga fénnyel
A projektoros fejnek és az oldalra öt irányba álló ledeknek köszönhetően erőteljes és nagy kiterjedésű fénye van Kiválóan alkalmas színes de akár átlátszó lámpabúra alá is
Masszív aluminium házban, üveglencsével ellátva
Izzó adatai:
Rendszer: 12V
Fogyasztás: 10 Watt
Fényerő: 380 Lumen
Miért érdemes led izzóra cserélni a hagyományos égőket?
– Energiatakarékosak
Mivel a hagyományos izzókkal ellentétben nem egy fémszál izzásával érik el a fény kibocsátást. Ennek köszönhetően a fény is jobban hasznosul, és hőtermelése sincs
– Hosszú élettartam
A hagyományos izzók átlagosan 1000 üzemórát bírnak, míg a led izzók 30-100 ezret, és ez a különbség már nem elhanyagolható. Az izzószál hiánya miatt ráadásul az ütödés-rázkodás sem jár az izzó meghibásodásával.- Olcsó fenntartás
A hosszú élettartamból következik, hogy szinte nem is szorulnak cserére, így érdemes a nehezen szerelhető helyekre is led izzókat tenni.
Helyigény
Az adott méretű lámpatest szinte teljes felületére lehet ledeket felszerelni, így még jobb fényhatást elérve. Ez belső világításnál lehet például nagyon hasznos.
– Stabilan leadott fény
A led izzók nem vibrálnak a hagyományos izzókkal ellentétben. A szabad szemmel szinte nem is látható vibrálás pedig zavarja-fárasztja a sofőr szemét.
– Gyorsan reagálnak
A led izzóknak nincs szükségük felmelegedésre, így felkapcsoláskor azonnal reagálnak.
A BA15S ledek felhasználhatóak : Irányjelző világításhoz
További információk
Gyártó |
---|